The Diary Of A Book Junkie

Станете част от една приятелска общност

Препоръчайте ми книга .....

Share
MartyG
Admin

Брой мнения : 18
Местожителство : Bruchköbel,Germany

Препоръчайте ми книга .....

Писане  MartyG on Нед Юли 24, 2016 2:53 pm

Чете ви се фентъзи-с елфи, вампири, върколаци, или същества с други митични сили; антиутопии, любовни, еротични, исторически романи....Или просто желаете да прочетете книга по определени зададени критерии, то мястото на което можете да поискате или да дадете препоръка е точно тук!

Брой мнения : 140

Re: Препоръчайте ми книга .....

Писане  SweetTalker on Вто Юли 26, 2016 9:59 pm

Винаги съм харесвала исторически любовни романи. Проблема е, че не мога да си намеря вече стойностен и все по-трудно е въобще да открия някой добър.  Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad
nmk_262

Брой мнения : 80

Писане  nmk_262 on Сря Юли 27, 2016 12:56 pm

"Тайните дневници на мис Миранда Чийвър" от Джулия Куин е много добра книга. Това е единственият исторически любовен роман, който ми харесва от прочетените до сега. Препоръчвам го.
TsvetyGenova
Admin

Брой мнения : 197
Местожителство : Лондон

Писане  TsvetyGenova on Сря Юли 27, 2016 12:58 pm

nmk_262 написа:"Тайните дневници на мис Миранда Чийвър" от Джулия Куин е много добра книга. Това е единственият исторически любовен роман, който ми харесва от прочетените до сега. Препоръчвам го.
Аз ги харесвам всичките.. обаче да тази книжка беше забавна. Wink Следващата от поредицата Sad не толкова. Grrr

Брой мнения : 80

Писане  nmk_262 on Сря Юли 27, 2016 1:01 pm

TsvetyGenova написа:
nmk_262 написа:"Тайните дневници на мис Миранда Чийвър" от Джулия Куин е много добра книга. Това е единственият исторически любовен роман, който ми харесва от прочетените до сега. Препоръчвам го.
Аз ги харесвам всичките.. обаче да тази книжка беше забавна. Wink Следващата от поредицата Sad не толкова. Grrr

Лично аз не съм я прочела все още confused confused . Само мога да кажа, че много харесвам корицата й I love you I love you Laughing Laughing
TsvetyGenova
Admin

Писане  TsvetyGenova on Вто Авг 02, 2016 11:49 pm

Препоръчайте ми и на мен нещо историческо... (любовен роман, разбира се I love you ) .. та аз съм чела много и нз какво да искам. Аз всичките ги харесвам хаха и ми се иска да е нещо от по-старите. А не тея новите дето ся ги издават. Благодаря Smile please please please

Брой мнения : 4

Писане  Zaio on Чет Авг 04, 2016 3:38 pm

TsvetyGenova написа:Препоръчайте ми и на мен нещо историческо... (любовен роман, разбира се  I love you ) .. та аз съм чела много и нз какво да искам. Аз всичките ги харесвам хаха и ми се иска да е нещо от по-старите. А не тея новите дето ся ги издават. Благодаря Smile please please please

Ако сте чела много, предполагам, че Lorraine Heath вие позната, но все пак реших да я спомена.
Радко чета от този жанр, но тя пише в много приятен стил и две от поредици ѝ много ми допаднаха:
https://www.goodreads.com/series/45351-scoundrels-of-st-james
https://www.goodreads.com/series/110654-scandalous-gentlemen-of-st-james

Две от книгите в първата са преведени и издадени, ако не се лъжа.
Л.И.Н.

Брой мнения : 5

Писане  Л.И.Н. on Чет Авг 04, 2016 5:13 pm

чете ми се нещо на подобна тематика "аз преди теб" ( Джоджо Мойс), но да е със щастлив край и да е добро написано...онзи ден почнах да я чета и много ми хареса, но като разбрах, че мъжът умира се отказах, просто мразя с нещастен край, защото ще се чувствам зле със седмици наред Embarassed Cool
TsvetyGenova
Admin

Писане  TsvetyGenova on Сря Авг 10, 2016 6:43 pm

Л.И.Н. написа:чете ми се нещо на подобна тематика "аз преди теб" ( Джоджо Мойс), но да е със щастлив край и да е добро написано...онзи ден почнах да я чета и много ми хареса, но като разбрах, че мъжът умира се отказах, просто мразя с нещастен край, защото ще се чувствам зле със седмици наред Embarassed Cool

Остани при мен - Линда Хауърд
Има я в читанка, обаче в момента сайта им не работи.. и не мога да ти дам линк..
Пробвай с нея cheers

После кажи как е Twisted Evil

Sponsored content

Писане  Sponsored content

В момента е: Съб Сеп 23, 2017 3:24 am