The Diary Of A Book Junkie

Станете част от една приятелска общност

Кой какви сериали гледа?

Share
BookJunkie
Admin

Брой мнения : 50
Местожителство : Бургас

Кой какви сериали гледа?

Писане  BookJunkie on Нед Юли 24, 2016 5:15 pm

TsvetyGenova
Admin

Брой мнения : 197
Местожителство : Лондон

Re: Кой какви сериали гледа?

Писане  TsvetyGenova on Нед Юли 24, 2016 6:40 pm

СТОТЕ  I love you  inlove

Преди 97 години ядрен Армагедон покосил Земята, унищожавайки цивилизацията. Единствените оцелели са били 400-те жители в 12-те интернационални космически станции, които са били в орбита по това време. Три поколения са родени в космоса, оцелелите сега са 4000 и ресурсите привършват на техния “Ноев ковчег”, след като 12-те станции сега са съединени и променени, за да помагат на оцелелите. Сурови закони като смъртна присъда и контрол над населението сега са в сила докато лидерите на „Ковчега“ приемат сериозни мерки, за да осигурят бъдеще, като сред тези мерки са пращането на 100 деца затворници на Земята, за да проверят дали може да се живее там. За пръв път от почти век хората се връщат на Земята. Сред 100-те изгнаници са Кларк, умната дъщеря на главния доктор на „Ковчега“; Уелс, синът на канцлера на „Ковчега“; лудата глава Фин и брат му и сестра му Белами и Октавия, чиито статус на нелегални деца винаги ги е карал да нарушават правилата. Слепи за това какво се случва на Земята, лидерите на „Ковчега“ – овдовялата майка на Кларк, Аби; канцлерът Джаха и вторият на власт, Кейн – са изправени пред трудни решения на живот, смърт и бъдещето на човешката раса. За 100-те млади хора на Земята, от друга страна, чуждата планета, която никога не са познавали, е нещо мистериозно място в единия момент и смъртоносно в другия. С оцеляването на човешката раса в техни ръце 100-те трябва да забравят различията си, да се обединят и да направят нова пътека по напълно променената Земя, която е примитивна и пълна с незнайни неща.

Последната промяна е направена от TsvetyGenova на Нед Юли 24, 2016 9:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Писане  TsvetyGenova on Нед Юли 24, 2016 6:43 pm

Друговремец  kiss Ya

Годината е 1945-та. Клеър Рандал, бивша медицинска сестра току-що се е завърнала от фронта и заедно със съпруга си, Франк Рандал, се отправя на втори меден месец високо в планините на Шотландия. Всичко върви прекрасно до момента, в който Клеър не навлиза в кръг от древни мегалити. И излиза от другата страна, само за да осъзнае, че се е озовала в една разкъсвана от войни и кланови междуособици Шотландия през лето Господне…1743. Без да разбира как, Клеър преминава през портал на времето и се озовава в центъра на конфликти и интриги, които не разбира и които застрашават живота й. Но също така попада на Джейми Фрейзър – галантен и образован шотландски боец, чийто живот се оказва в нейните ръце.

Последната промяна е направена от TsvetyGenova на Нед Юли 24, 2016 9:57 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Брой мнения : 60

Писане  DobiTo on Нед Юли 24, 2016 6:47 pm

Последно гледах Boys Over Flowers. Не гледам ТВ или сериали в последно време, но този ми хареса Wink
TsvetyGenova
Admin

Писане  TsvetyGenova on Нед Юли 24, 2016 6:48 pm

Викингите rose

"Викингите" проследява приключенията на Рагнар Лодброк, най-великият герой на своето време. Сериалът разказва сагата за клана на Рагнар, съставена от братята му викинги и семейството му, докато той се превръща в крал на викингските племена. Безстрашният войн Рагнар е въплъщение на северните традиции на преданост към боговете. Легендата гласи, че той е пряк потомък на Один, бога на войната.

Брой мнения : 3

Писане  Augusta Agripina on Нед Юли 24, 2016 6:51 pm

Здравейте!
Друговремец ми е от любимите сериали.
Днес попаднах на нещо различно и се загледах.
Голяма любов се казва, действието се развива в Юта, в наши дни, но там все още има семейства мормони, които практикуват многоженство.

TsvetyGenova
Admin

Писане  TsvetyGenova on Нед Юли 24, 2016 6:53 pm

Игра на Тронове Nooo Ha ha ha

"Песен за огън и лед" се развива във фиктивен свят, подобен на средновековна Европа, изключвайки факта, че тук сезоните траят десетилетия. В книгата има десетки главни герои и още много второстепенни, като по-голямата част от събитията се случват на континента Вестерос. След смъртта на крал Робърт Баратеон, редица малки и големи благороднически семейства, които дотогава са били обединени и са живели в относителен мир, започват да се бият за властта. Междувременно, далеч на изток, последната жива наследница на рода Таргариен - кралската династия, от която навремето Робърт е завоювал властта с брутален бунт - набира съюзници, за да си върне това, което и? принадлежи по право. Всички тези герои обаче не обръщат внимание на наближаващата зима и на древните демонични заплахи, които идват с нея.

Очаква се сериалът да проследява историята в книгата много близко, сякаш книгата е самият сценарии за епизода. Авторът Мартин казва, след като прочита сценария за пилотния епизод, че творбата е много "вярна" на неговата работа. Както и в книгите, сериалът ще се развива в митичната земя Вестерос, където "летата траят десетилетия, а понякога зимите траят повече от човешки живот".

Последната промяна е направена от TsvetyGenova на Нед Юли 24, 2016 9:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Писане  BookJunkie on Нед Юли 24, 2016 6:54 pm

TsvetyGenova написа:

Хахахахахахахахах това е онзи танцуващият кючек нали Laughing Laughing Laughing Laughing
SweetTalker
Творец

Брой мнения : 140

Писане  SweetTalker on Нед Юли 24, 2016 9:58 pm

TsvetyGenova написа:

Друговремец  kiss Ya

Годината е 1945-та. Клеър Рандал, бивша медицинска сестра току-що се е завърнала от фронта и заедно със съпруга си, Франк Рандал, се отправя на втори меден месец високо в планините на Шотландия. Всичко върви прекрасно до момента, в който Клеър не навлиза в кръг от древни мегалити. И излиза от другата страна, само за да осъзнае, че се е озовала в една разкъсвана от войни и кланови междуособици Шотландия през лето Господне…1743. Без да разбира как, Клеър преминава през портал на времето и се озовава в центъра на конфликти и интриги, които не разбира и които застрашават живота й. Но също така попада на Джейми Фрейзър – галантен и образован шотландски боец, чийто живот се оказва в нейните ръце.

Мисля, че ти си първия човек в България, който срещам да гледа този сериал! Обожавам го и дори бих казала, че клоня към силно престрастяване Very Happy
TsvetyGenova
Admin

Писане  TsvetyGenova on Нед Юли 24, 2016 10:13 pm

Какво Surprised Аз го препоръвчам на всекии Wink и всички започват да го следят laughing
Мн добър I love you I love you I love you

Брой мнения : 81

Писане  nmk_262 on Нед Юли 24, 2016 10:57 pm

TsvetyGenova написа:

СТОТЕ  I love you  inlove

Преди 97 години ядрен Армагедон покосил Земята, унищожавайки цивилизацията. Единствените оцелели са били 400-те жители в 12-те интернационални космически станции, които са били в орбита по това време. Три поколения са родени в космоса, оцелелите сега са 4000 и ресурсите привършват на техния “Ноев ковчег”, след като 12-те станции сега са съединени и променени, за да помагат на оцелелите. Сурови закони като смъртна присъда и контрол над населението сега са в сила докато лидерите на „Ковчега“ приемат сериозни мерки, за да осигурят бъдеще, като сред тези мерки са пращането на 100 деца затворници на Земята, за да проверят дали може да се живее там. За пръв път от почти век хората се връщат на Земята. Сред 100-те изгнаници са Кларк, умната дъщеря на главния доктор на „Ковчега“; Уелс, синът на канцлера на „Ковчега“; лудата глава Фин и брат му и сестра му Белами и Октавия, чиито статус на нелегални деца винаги ги е карал да нарушават правилата. Слепи за това какво се случва на Земята, лидерите на „Ковчега“ – овдовялата майка на Кларк, Аби; канцлерът Джаха и вторият на власт, Кейн – са изправени пред трудни решения на живот, смърт и бъдещето на човешката раса. За 100-те млади хора на Земята, от друга страна, чуждата планета, която никога не са познавали, е нещо мистериозно място в единия момент и смъртоносно в другия. С оцеляването на човешката раса в техни ръце 100-те трябва да забравят различията си, да се обединят и да направят нова пътека по напълно променената Земя, която е примитивна и пълна с незнайни неща.

Към тоя сериал съм пристрастена. Уникален е просто!! Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Аз в момента си чакам 3 сезон на Younger:

“40 е новото 20” е историята на самотна майка, която внезапно трябва отново да започне работа.Възрастта й ще се окаже голяма пречка. Всичко това се променя, когато попада на човек, който я мисли за много по-млада. Скоро тя започва работа като асистентка и се сприятелява с 20-годишната си колежка.  

А за гледане в момента, доста. Пристрастена съм към сериалите. Razz Razz
TsvetyGenova
Admin

Писане  TsvetyGenova on Нед Юли 24, 2016 11:19 pm

Ох нали.. много е добър "Стоте" Love This inlove Love This inlove
"Younger" .. тоя не съм го гледала. Ама ако някой ден ми стане скучно.. laughing laughing

Брой мнения : 140

Писане  SweetTalker on Нед Юли 24, 2016 11:27 pm

Напоследък започвах да гледам "Царуване", ако трябва да бъда честна не съм очарована, но какви интриги създават само! Може би грешката ми е, че го сравнявам с "Друговремец" и става въпрос за Шотландия, която ми е мечта от години. Мисълта ми е, че достоверността на филма и ниска, но за сметка на това е интригуващ. Има постоянно развитие и всяка серия остава след себе си въпроси, чиито отговори искаш да получиш.
Ellie Yale

Брой мнения : 1

Писане  Ellie Yale on Пон Юли 25, 2016 3:55 pm

Любимите ми сериали са:
Empire

Hart of Dixie

Skins UK

Game of Thrones

Misfits

Secret diary of a call girl

Teen wolf

The 100

The client list

The Royals

Weeds

Гледала съм и много други, но тези са ми най-най-най-любимите!
TsvetyGenova
Admin

Писане  TsvetyGenova on Пон Юли 25, 2016 4:34 pm

The Royals Cool Cool Cool Cool I love you

Писане  nmk_262 on Пон Юли 25, 2016 5:02 pm

Моите любими сериали са:
Castle
Bones
Quantico
Agent Carter
Arrow
Baby Daddy
Chicago Fire
Fairly Legal
Friends
Ghost Whisperer
Hawaii Five - 0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
Scorpion
Stitchers
Supernatural
The 100
The Shannara Chronicles
White Collar
Younger
Mistresses
Grey's Anatomy
Chuck
+ 10 - 15 теленовелки Smile Smile Smile Laughing Laughing Laughing
TsvetyGenova
Admin

Писане  TsvetyGenova on Пон Юли 25, 2016 5:29 pm

nmk_262 написа:Моите любими сериали са:
Castle
Bones
Quantico
Agent Carter
Arrow
Baby Daddy
Chicago Fire
Fairly Legal
Friends
Ghost Whisperer
Hawaii Five - 0
Scorpion
Stitchers
Supernatural
The 100
The Shannara Chronicles
White Collar
Younger
Mistresses
Grey's Anatomy
Chuck

What a Face What a Face What a Face А кога време за четене? laughing laughing

Писане  nmk_262 on Пон Юли 25, 2016 6:26 pm

TsvetyGenova написа:
nmk_262 написа:Моите любими сериали са:
Castle
Bones
Quantico
Agent Carter
Arrow
Baby Daddy
Chicago Fire
Fairly Legal
Friends
Ghost Whisperer
Hawaii Five - 0
Scorpion
Stitchers
Supernatural
The 100
The Shannara Chronicles
White Collar
Younger
Mistresses
Grey's Anatomy
Chuck

What a Face What a Face What a Face А кога време за четене? laughing laughing

А, има време то, има. Четенето ми е на преден план. Сериалите след това. Laughing Laughing Laughing
BookJunkie
Admin

Писане  BookJunkie on Пон Юли 25, 2016 9:57 pm

Хахахахахаа то и моят списък не е по-кратък Shocked
- Кости
- Втори шанс
- Куантико
- Империя Kiss
- Подли камериерки
- Игра на тронове
- iЗомби
- Нашвил, Черният списък, Как да ти се размине с убийство (от време на време)
- Две разорени момичета
- Млади и гладни tongue

Сигурно има и още. Отделно следя няколко предавания на Гордън Рамзи silent

ZiDiTee

Брой мнения : 305

Писане  ZiDiTee on Вто Юли 26, 2016 5:47 pm

Шепот от отвъдното /Ghost whisperer/ - обожавам Мелинда /Jennifer Love Hewitt/

а в момента и Хавай 5-0 /Hawaii Five-0/
nmk_262

Писане  nmk_262 on Вто Юли 26, 2016 9:02 pm

ZiDiTee написа:Шепот от отвъдното /Ghost whisperer/ - обожавам Мелинда /Jennifer Love Hewitt/

И двата сериала са страхотни!!!

Spoiler:
П.С. Наистина ли Макгарет и Уо Фет са братя!?!?

П.С. 2 Ако харесваш Макгарет може да го гледаш в The Back-Up Plan. Играе с J Lo.

П.С. 3 Дженифър може да я гледаш в The Client List. Хората много го хвалят, въпреки че на мен не ми хареса особено.

ZiDiTee

Брой мнения : 305

Писане  ZiDiTee on Сря Юли 27, 2016 9:03 am

nmk_262 написа:
ZiDiTee написа:Шепот от отвъдното /Ghost whisperer/ - обожавам Мелинда /Jennifer Love Hewitt/

И двата сериала са страхотни!!!

Spoiler:
П.С. Наистина ли Макгарет и Уо Фет са братя!?!?

...

Spoiler:
Приемни братя - майката на Макгарет е отгледала Уо Фет. Макгарет не е знаел

Но аз не обичам да гледам ТВ и харесвам такъв тип сериали, защото спокойно мога да изпусна хронологически две-три-пет серии, или да не догледам, ако нещо не ми харесва.
Така че не знам доколко ще мога да помагам със спойлери.
Red-Queen

Брой мнения : 7

Писане  Red-Queen on Сря Юли 27, 2016 11:58 am

- The Walking Dead I love you
- Game of thrones
- Blindspot
- Lucifer
- Orphan Black
BookJunkie
Admin

Писане  BookJunkie on Сря Юли 27, 2016 1:51 pm

Red-Queen написа:- The Walking Dead  I love you
- Game of thrones
- Blindspot
- Lucifer
- Orphan Black

Как можах да забравя Луцифер... Embarassed
Много ми е забавен Laughing

Десислава Димитров

Брой мнения : 16

Писане  Десислава Димитров on Пет Юли 29, 2016 9:40 pm

Сега започнах сериала Друговремец страхотен незнам дали е точно по книгите знам,че са 8 и незнам как да ги намеря тоест намирам само 1

Sponsored content

Писане  Sponsored content

В момента е: Съб Ное 25, 2017 12:19 am