The Diary Of A Book Junkie

Станете част от една приятелска общност

Кой какви сериали гледа?

Share
nmk_262

Брой мнения : 80

Re: Кой какви сериали гледа?

Писане  nmk_262 on Нед Юли 31, 2016 10:52 pm

НЯМА ПОВЕЧЕ КАСКЕТ!!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Не мога да повярвам, че свърши. Какво по дяволите!?!?! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Последният епизод беше просто...... Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Spoiler:
Помислих си, че ще умрат!!!!!!! Sad Sad Sad  Пред инфаркт бях направо!! a? a? a?

Ще ми остане в сърцето завинаги това сериалче!!! I love you  I love you  I love you  I love you  I love you  I love you

КАСКЕТ FOREVER!!! I love you I love you I love you Love This Love This
deynnaftw

Брой мнения : 2

Писане  deynnaftw on Сря Авг 03, 2016 7:47 pm

Luna, el misterio de Calenda / Луна: Мистерията на Календа

Много зарибяващ сериал. Вярно че е испански, но определено заслужава да му отделиш от вниманието си. Горещо го препоръчвам на всички любители на мистерии. До колкото знам има 2 сезона, но най-хубавото е че сериите са по час и половина.
SweetTalker
Творец

Брой мнения : 140

Писане  SweetTalker on Сря Авг 03, 2016 10:22 pm

Мисля, че е първия турски сериал, на който толкова много съм се смяла и не мога да оставя. Интересен, забавен, има леко дразнещи главни герои, но напълно поносимо.
Zaio

Брой мнения : 4

Писане  Zaio on Чет Авг 04, 2016 2:26 pm

Този weekend Нетфликс пуснаха много силен хорър Stranger Things - http://www.imdb.com/title/tt4574334/?ref_=nv_sr_1
Има много добър рейтинг и 8-те епизода се гледат на един дъх Smile

Освен това нямам търпение за Луцифер С02 Like a Star @ heaven
SweetTalker
Творец

Писане  SweetTalker on Сря Сеп 21, 2016 1:33 am

Преди няколко часа го започнах и ето, че изгледах всички серии. Не съм очаквала да ми хареса толкова.
SweetTalker
Творец

Писане  SweetTalker on Чет Сеп 29, 2016 5:37 pm

Мисля, че напоследък съм доста на исторически сериали..
Може би е, заради главния мъжки герои и моята любов/омраза спрямо него и в случаите на крайно нелогичното му държание. Или Демелза, кухненската прислужница, която в крайна сметка никога няма да стане дама, но е много по-достойна от всички останали "дами".

Sponsored content

Писане  Sponsored content

В момента е: Съб Сеп 23, 2017 3:21 am