The Diary Of A Book Junkie

Станете част от една приятелска общност

Филми направени по книги

Share
BookJunkie
Admin

Брой мнения : 50
Местожителство : Бургас

Филми направени по книги

Писане  BookJunkie on Нед Юли 24, 2016 5:25 pm

Филми по книги, които са ви харесали и които не са, защо не са ви харесали и защо са rose
DobiTo
Преводач

Брой мнения : 60

Re: Филми направени по книги

Писане  DobiTo on Нед Юли 24, 2016 5:31 pm

Както ще стане ясно съм фен на Властелинът на пръстените inlove

Харесва ми как е филмиран, дори смятам, че е най-добрия филм по книга. НО за мен една книгата е винаги по-добра от филма. kiss Ya
mirela.iliyanova

Брой мнения : 16
Местожителство : гр.Добрич

Писане  mirela.iliyanova on Нед Юли 24, 2016 10:55 pm

за мен книгите винаги са много по-добри от филмите..... поне тези които правят в последно време като напрамер: на Джоджо Мойс Аз преди теб- книгата е страхотна,а филма е тотална трагедия....
nmk_262

Брой мнения : 81

Писане  nmk_262 on Нед Юли 24, 2016 11:18 pm

И аз съм за това, че книгите са по - добри от филмите. Но има и екранизации, които са доста добри, като Хари Потър, лично на мен филмите много ми харесаха. А Вината в нашите звезди - лично на мен филма ми хареса повече, направо се уревах.
Относно Аз преди теб - наистина книгата е по - добра. Лично на мен филма хем ми хареса, хем не ми хареса. 50/50
honney

Брой мнения : 4

Писане  honney on Пон Юли 25, 2016 12:11 am

Не знам дали тук е мястото, но ще има ли екранна версия на "Ugly Love"?

Иначе подкрепям общото мнение - книгите винаги са по-добри Smile
BookJunkie
Admin

Брой мнения : 50
Местожителство : Бургас

Писане  BookJunkie on Пон Юли 25, 2016 12:18 am

honney написа:Не знам дали тук е мястото, но ще има ли екранна версия на "Ugly Love"?

Иначе подкрепям общото мнение - книгите винаги са по-добри Smile

Коментирахме някъде из страницата. Уж ще има, но те сменят датата поне пет пъти вече. Опитваха се да наберат чрез разни кампании пари от хората чрез образа на Ник Байтман, но неуспешно. Дори той се оказа не е толкова очарователен, за да се бръкнат хората в джобовете си.
Уж започвали да снимат, но според мен изобщо няма да се състои това екранизиране. Макар, че би трябвало да са закупили правата от Хувър, но не знам...не им вярвам Laughing
silviivanova
Преводач

Брой мнения : 2

Писане  silviivanova on Пон Юли 25, 2016 11:25 am

Аз се включвам с мнението за филма Аз преди теб. Знам, че няма как да бъде показано всичко от книгата, но като го знам вече ми липсват връзките. Тези, които не са чели романа няма да направят забележат това, но нас не могат да ни метна. Филма е хубав, но книгата е страхотна.
Единственият случай досега, в който съм харесала филма пред книгата е с "Игрите на глада". Не знам защо, но филмите ме спечелиха повече от книгите.

Mirena_Yo

Брой мнения : 2

Екранизиране на След от Анна Тод

Писане  Mirena_Yo on Чет Сеп 08, 2016 4:26 pm

И аз съм за това, че книгите винаги ми харесват повече от филма!
Интересно ми е какво стана с екранизацията на След от Анна Тод. Уж бяха купени правата за екранизирането и то от доста време, уж лятото на 2016 щеше да излезе и нищо... Бих гледала с интерес филма по тази поредца

Sponsored content

Писане  Sponsored content

В момента е: Съб Ное 25, 2017 12:20 am