The Diary Of A Book Junkie

Станете част от една приятелска общност

Коментари за Вендета Блек

Share
Бахчеванова
Творец

Брой мнения : 154
Местожителство : Бургас

Re: Коментари за Вендета Блек

Писане  Бахчеванова on Съб Окт 01, 2016 10:09 am

vania29 написа:Споделям мнението за издаването,но съм щастлива че такива произведения стигат до нас.Имам молба към ДЕСИСЛАВА ДИМИТРОВА - Моля те спри да пишеш там,където авторите публикуват,че се бъркам,че има нова добавена глава.Опитах да и изпратя лично съобщение,но не стана. Aw
Laughing Razz I love you
Ива

Брой мнения : 201

Писане  Ива on Съб Окт 01, 2016 2:45 pm

Ахахахахах това с чашата студена вода беше култово Laughing . Не очаквах Брияна да отиде, обаче и това не го очаквах Laughing  Добре му натри носа!
Благодаря Бахчеванова I love you

П.П. Много ми се иска да имам цялата книга в библиотеката си. Надявам се накрая да имаме тази възможност. Толкова ми харесва, че определено ще си я препрочитам редовно.
Бахчеванова
Творец

Писане  Бахчеванова on Съб Окт 01, 2016 2:51 pm

Ива написа:Ахахахахах това с чашата студена вода беше култово Laughing . Не очаквах Брияна да отиде, обаче и това не го очаквах Laughing  Добре му натри носа!
Благодаря Бахчеванова I love you

П.П. Много ми се иска да имам цялата книга в библиотеката си. Надявам се накрая да имаме тази възможност. Толкова ми харесва, че определено ще си я препрочитам редовно.
На мен също ми се иска, но освен да си я изкараме сами на ксерокс не виждам друг вариянт.
Относно Брияна, тя си е откачалка, но почакай да видиш отмъщението на Блек
vania29

Брой мнения : 27

Писане  vania29 on Съб Окт 01, 2016 5:28 pm

Ау, страхотно - АДМИРАЦИИ!Страшно много ме радва книгата,имате уникален талант.С нетърпение чакам всяка събота,благодаря ви!!! I love you
infis

Брой мнения : 14

Писане  infis on Съб Окт 01, 2016 5:37 pm

Да очакваме ли отмъщението на Блек още в следващата глава Very Happy Пътищата им с Брияна ще се пресекат ли и покрай италианските им роднини confused
Бахчеванова
Творец

Писане  Бахчеванова on Съб Окт 01, 2016 7:04 pm

infis написа:Да очакваме ли отмъщението на Блек още в следващата глава Very Happy Пътищата им с Брияна ще се пресекат ли и покрай италианските им роднини confused
Четете и ще разберете
Ива

Писане  Ива on Съб Окт 01, 2016 7:39 pm

Бахчеванова написа:
На мен също ми се иска, но освен да си я изкараме сами на ксерокс не виждам друг вариянт.

По принцип съм фен на книжния формат, но нямам нищо против и в ел да я имам - щом няма друга възможност. Та това ми беше мисълта Very Happy , ще имаме ли възможност вече, като готова сглобена цяла книга да и се насладим I love you
Бахчеванова
Творец

Писане  Бахчеванова on Съб Окт 01, 2016 7:41 pm

Ива написа:
Бахчеванова написа:

По принцип съм фен на книжния формат, но нямам нищо против и в ел да я имам - щом няма друга възможност. Та това ми беше мисълта Very Happy , ще имаме ли възможност вече, като готова сглобена цяла книга да и се насладим I love you
О! Не те разбрах, извинявай! Разбира се! След края ще я сглобя в един файл и ще в кача цялата  I love you

Последната промяна е направена от Бахчеванова на Нед Окт 02, 2016 1:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Ива

Писане  Ива on Съб Окт 01, 2016 8:33 pm

Бахчеванова написа:
Ива написа:
Бахчеванова написа:

О! Не те разбрах, извинявай! Разбира се! След края ще я сглобя в един файл и ще в кача цялата :heaer:

Супер I love you

П.П. Нямам търпение до следващата събота, че да видим Блек какви ще ги свърши Smile

Десислава Димитров

Брой мнения : 16

Писане  Десислава Димитров on Пет Окт 07, 2016 11:38 am

Wow на най-интересното защо, но с нетърпение ще чакаме продължението
Ива

Писане  Ива on Съб Окт 08, 2016 11:04 am

Благодаря много и за тазседмичната доза I love you . За момент се уплаших, че в тези чанти може да има нещо наистина "страшно" perspiration
Бахчеванова
Творец

Писане  Бахчеванова on Съб Окт 08, 2016 2:17 pm

Ива написа:Благодаря много и за тазседмичната доза I love you . За момент се уплаших, че в тези чанти може да има нещо наистина "страшно" perspiration
Блек също може да погажда номерца What a Face Но също може и да действа първосигнално и да се окаже в дадена ситуация нечий закрилник?!  Razz До следващата събота I love you
vania29

Писане  vania29 on Пон Окт 10, 2016 8:28 pm

Много ми харесва,благодаря ти,чакам събота с нетърпение Like a Star @ heaven
Ива

Писане  Ива on Съб Окт 15, 2016 11:24 am

Нямам търпение за промяната на Блек под въздействието на Монтана Very Happy .
Бахчеванова, благодаря много и за тази глава I love you . Тръпна в очакване за следващата Cool
vania29

Писане  vania29 on Съб Окт 15, 2016 2:04 pm

Още,още......Smile тази седмица дозата не ми стигна,благодаря.сега сигурно няма да пътуват заедно или ...ще разберем!Мисля,че Блек осъзна че му пука за нея и затова я отблъсна,чакам с нетърпение

ZiDiTee

Брой мнения : 305

Писане  ZiDiTee on Съб Окт 15, 2016 3:22 pm

Ехааа ... тази история все повече и повече ми харесва!!!

"... хлапачка с неконтролируеми хормони. Привлечена, раздразнена, любопитна, гневна ..."  Shocked
"...В много от случаите бях арогантният шеф... Боже, колко бях добър в манипулирането на хората..."  Laughing
Вече не знам кого харесвам повече, но и кого ми се иска да сдрусам повече /че да му дойде акълът с главата  Wink
Страхотен сюжет, прекрасен език, увлекателен стил! Аз съм зарибена и пристрастена!
Бахчеванова, БЛАГОДАРЯ  rose  I love you  Kiss и чакаме с нетърпение какво се случва по-нататък.
Бахчеванова
Творец

Писане  Бахчеванова on Съб Окт 15, 2016 5:03 pm

Специално заради вас момичета Smile Две глави в един ден.. Благодаря ви за милите думи!
Ива

Писане  Ива on Съб Окт 15, 2016 5:46 pm

Много, много благодаря Kiss  Това беше страхотна изненада. Ех как ли ще се развият нещата с това пътуване....тръпна в очакване Love This
mirela.iliyanova

Брой мнения : 16
Местожителство : гр.Добрич

Писане  mirela.iliyanova on Нед Окт 16, 2016 1:46 pm

Да изкажа и аз благодарността си за двете глави Smile :* много ми харесва историята и много увлекателно пишеш Smile продължавай в същият дух Smile
Ива

Писане  Ива on Нед Окт 23, 2016 12:47 pm

Бахчеванова, благодаря и за тазседмичната глава I love you . За пореден път искам да изкажа възхищение от начина ти на писане. Веднага изпитах антипатия към мениджъра на певеца и огромна симпатия към майката на Блек.
Бахчеванова
Творец

Писане  Бахчеванова on Нед Окт 23, 2016 1:03 pm

Ива написа:Бахчеванова, благодаря и за тазседмичната глава I love you . За пореден път искам да изкажа възхищение от начина ти на писане. Веднага изпитах антипатия към мениджъра на певеца и огромна симпатия към майката на Блек.
Значи съм си свършила работата, но Бъркли е мениджър на диджей, а не на певец хихихихи
Ива

Писане  Ива on Нед Окт 23, 2016 2:49 pm

Бахчеванова написа:
Ива написа:Бахчеванова, благодаря и за тазседмичната глава I love you . За пореден път искам да изкажа възхищение от начина ти на писане. Веднага изпитах антипатия към мениджъра на певеца и огромна симпатия към майката на Блек.
Значи съм си свършила работата, но Бъркли е мениджър на диджей, а не на певец хихихихи
ахахахха да бе, диджей, що съм написала певец и аз не мога да кажа Laughing Embarassed
Ива

Писане  Ива on Съб Окт 29, 2016 1:41 pm

Интересно ми е каква игра играе мениджъра или пък някой го е принудил hmm  Охххх нямам търпение да разбера и това и дали как ще се държи Блек с Брияна след прекараната страстна нощ.
Благодаря и за тази глава kiss Ya
infis

Брой мнения : 14

Писане  infis on Съб Окт 29, 2016 3:27 pm

Страхотна глава.Има ли шанс тази седмица да ни зарадваш с още една глава Aw р
Бахчеванова
Творец

Писане  Бахчеванова on Съб Окт 29, 2016 3:30 pm

infis написа:Страхотна глава.Има ли шанс тази седмица да ни зарадваш с още една глава Aw р
Много голям при това Aw

Sponsored content

Писане  Sponsored content

В момента е: Вто Сеп 26, 2017 8:58 pm