The Diary Of A Book Junkie

Станете част от една приятелска общност

Книгата, която...

Share
SweetTalker
Творец

Брой мнения : 140

Книгата, която...

Писане  SweetTalker on Съб Юли 30, 2016 11:23 am

В тази игра ще споделим книгите, които са предизвикали определени емоции и действия от наша страна.

Книгата, която ме разплака е ...
Книгата, която ме разсмя е ...
Книгата, която ме държа будна цяла нощ е ...
Книгата, която винаги препоръчвам е ...
Книгата, която ме разочарова е ...
Книгата, която винаги ще помня е ...
Книгата, която често препрочитам е ...
Книгата, която ме изненада е ...
Книгата, която отвори нов свят пред мен е ...
Книгата, която едва прочетох е ...
Бахчеванова
Творец

Брой мнения : 154
Местожителство : Бургас

Re: Книгата, която...

Писане  Бахчеванова on Вто Авг 02, 2016 12:22 am

Книгата, която ме разплака, разсмя, държа ме будна цяла нощ, винаги препоръчвам, винаги ще помня и отвори нов свят пред мен е една поредица- Стъклен трон. Не. че не е имало и други книги, но тази е единствената която събра толкова много емоции в мен..
Книгата която най- много ме разочарова е онази поредица за Дъблин стрийт и прочие стрийт...
Но има книга, която никога не искам да си спомням, че съм започвала - Адът на Гейбриъл..
TsvetyGenova
Admin

Брой мнения : 197
Местожителство : Лондон

Писане  TsvetyGenova on Съб Авг 13, 2016 12:56 pm

Книгата, която ме разплака е Аз преди теб.  Crying or Very sad
Книгата, която ме разсмя е всичко от Сюзън Елизабет Филипс.  Laughing
Книгата, която ме държа будна цяла нощ е The Winner's Trilogy на Marie Rutkoski.  gape
Книгата, която винаги препоръчвам е Consequences на Aleatha Romig  Like a Star @ heaven
Книгата, която ме разочарова е Миг преди винаги, след гадното начало... съжалявам за изхарчените пари  Rolling Eyes
Книгата, която винаги ще помня е надали е буквално и все пак помня всички книги, който съм чела  Shy
Книгата, която често препрочитам е Семейство Малъри-Андерсън , Сага за Камерън Северноамериканска жена , Уитни моя любов повече от 1 книга, обаче всичките съм ги чела повече от 4 пъти Хахаха  What?
Книгата, която ме изненада е поредицата Новите видове .. с хубаво  Aw
Книгата, която отвори нов свят пред мен е ИСТОРИЧЕСКИТЕ ЛЮБОВНИ РОМАНИ  I love you
Книгата, която едва прочетох е Ненагледна моя на Чък Паланюк ( нз защо дори го направих ) и Елинор и Парк на Рейнбоу Роутл ( толкова прехвалена, че ми идеше да цапна някой по главата с нея )  whatsup

Брой мнения : 201

Писане  Ива on Съб Авг 13, 2016 10:42 pm

Книгата, която ме разплака е ...Доста са. Аз съм много емоционална и често се случва да си поплаквам на книги  Embarassed

Книгата, която ме разсмя е ..."Шаферки" на Джейн Костело

Книгата, която ме държа будна цяла нощ е ..."След" на Анна Тод

Книгата, която винаги препоръчвам е ...Рядко препоръчвам книга, понеже се е случвало на мен много да ми хареса, а на съответната страна изобщо. Така че избягвам да препоръчвам.

Книгата, която ме разочарова е ..."Обречена на теб" на Силвия Дей. Любима поредица с адски разочароващ финал за мен

Книгата, която винаги ще помня е ...Аз съм със слонска памет. Видя ли дадена корица или анотация на книга, знам че съм я чела и за какво се разказва.

Книгата, която често препрочитам е ...При наличието на толкова непрочетени книги, които ме чакат, все още не препрочитам. Иначе когато дадена книга много ми хареса, си обещавам след време да препрочета.

Книгата, която ме изненада е ..."Бляскаво момиче" на С.Е.Филипс / за съжаление неприятно /

Книгата, която отвори нов свят пред мен е ...Цялата поредица на Братството на черния кинжал или по точно "Тъмна любов". Не знайно защо избягвах този жанр, докато на шега не започнах "Тъмна любов" преди почти 2 години. Буквално това е книгата, която отвори нов свят пред мен. След прочитането на поредицата, изчетох къде що има на роден език от жанровете - фентъзи, паранормално и подобни.

Книгата, която едва прочетох е ...Много са, но последните, за които се сещам са "Всяка събота по същото време" на Кемпър Донован и "Перфектно докосване" на Елизабет Лоуел.
nmk_262

Брой мнения : 81

Писане  nmk_262 on Пон Авг 15, 2016 3:20 pm

Книгата, която ме разплака е Аз преди теб
Книгата, която ме разсмя е Можеш ли да пазиш тайна, досега не съм се смяла толкова на книга Laughing
Книгата, която ме държа будна цяла нощ е Илюзия blush
Книгата, която винаги препоръчвам е всичко на Дж. Р. Уорд Like a Star @ heaven
Книгата, която ме разочарова е След wtf
Книгата, която винаги ще помня е Чужди очи Love This
Книгата, която често препрочитам е Заплетени rose
Книгата, която ме изненада е Шекспир, не предполагах, че ще ми хареса толкова blush
Книгата, която отвори нов свят пред мен е поредицата Среднощен ловец, заради нея заобичах фентъзито I love you
Книгата, която едва прочетох е Стъклени съдби и Нещата на които не ни учат в училище (въпреки че аз не я смятам за книга) whatsup

Sponsored content

Писане  Sponsored content

В момента е: Съб Ное 25, 2017 12:19 am