The Diary Of A Book Junkie

Станете част от една приятелска общност

Ново на книжния пазар

Share
TsvetyGenova
Admin

Брой мнения : 197
Местожителство : Лондон

Ново на книжния пазар

Писане  TsvetyGenova on Нед Юли 24, 2016 2:12 pm

Тук ще обсъждаме най-новата чуждестранна литература.  cheers

Последната промяна е направена от TsvetyGenova на Нед Юли 24, 2016 10:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Брой мнения : 50
Местожителство : Бургас

Re: Ново на книжния пазар

Писане  BookJunkie on Нед Юли 24, 2016 8:35 pm

Когато за първи път срещнах Чейс Паркър не направих много добро впечатление.
Криех се в коридора пред тоалетната в един ресторант и оставях съобщение на най-добрата ми приятелка да ме спаси от ужасната ми среща.
Той ме чу и ми каза, че съм кучка, а после ми предложи малко романтични съвети.
Аз му казах да си гледа работата - неговата висока, невероятна, самодоволна проклета работа - и се върнах към мизерната ми среща.
Когато той мина покрай масата ми той се усмихна и гледах арогантният му, секси задник да се връща към дамата му.
Не можех да не надничам от време на време към нахаканият тъпак в другият край на залата. Разбира се, той ме хвана повече от веднъж и ми намигна.
Когато невероятният непознат и също толкова секси дамата му изведнъж се появиха на нашата маса помислих, че ще ме издаде.
Но вместо това той се престори, че се познаваме и се настаниха при нас. Разказваше срамни и достоверни истории за измисленото ни детство.
Срещата ми от изключително скучна се превърна в интересна и вълнуваща.
Когато всичко приключи и всеки тръгна по пътя си мислех за него повече пъти, от колкото исках да призная, макар да знаех, че никога няма да го видя отново.
Все пак...какви са шансовете да попадна на него в град с осем милиона души? Но отново...
Какви са шансовете месец по-късно да се окаже, че той е новият ми секси шеф?

Издадена: 16.07.2016 г.
Рейтинг: 4.39/3,960

Stella Georgieva

Брой мнения : 1

Писане  Stella Georgieva on Нед Юли 24, 2016 9:48 pm

О това звучи страхотно!
vikito930

Брой мнения : 8
Местожителство : София

Писане  vikito930 on Нед Юли 24, 2016 10:09 pm

Звучи доста интерсно и ако успея да си я намеря някъде на английски веднага ще си я дръпна Smile но предполагам ще трябва да почакам известно време тъй като съвсем скоро е излязла.
mirela.iliyanova

Брой мнения : 16
Местожителство : гр.Добрич

Писане  mirela.iliyanova on Нед Юли 24, 2016 10:51 pm

Определено звучи доста добре Smile
nmk_262

Брой мнения : 81

Писане  nmk_262 on Нед Юли 24, 2016 11:08 pm

Звучи доста интересно!!

DayanaAlexieva

Брой мнения : 1
Местожителство : София

Писане  DayanaAlexieva on Пон Юли 25, 2016 12:15 am

Тази книга определено ще се чака ! Smile
aiseldzhurova
Преводач

Брой мнения : 7
Местожителство : Кричим

Писане  aiseldzhurova on Пон Юли 25, 2016 9:25 am

Книгата е интересна, но като сюжет няма кой знае какво различно от останалите книги с "шефа и асистентката" примерно. Чете се на един дъх иначе, интересна е и на моменти ме развълнува доста.. Заслужава си да се прочете.. Wink
TsvetyGenova
Admin

Писане  TsvetyGenova on Пон Юли 25, 2016 1:40 pm

GoodReads

Cream of the Crop (Hudson Valley #2) What a Face

Manhattan’s It Girl, Natalie Grayson, has it all: she’s a hot exec at a leading advertising firm, known industry-wide for her challenging and edgy campaigns. She’s got a large circle of friends, a family that loves her dearly, and her dance card is always full with handsome eligible bachelors. What else could a modern gal-about-town wish for? The answer, of course, is...cheese.

Natalie’s favorite part of each week is spending Saturday morning at the Union Square Farmer’s Market, where she indulges her love of all things triple cream. Her favorite booth also indulges her love of all things handsome. Oscar Mendoza, owner of the Bailey Falls Creamery and purveyor of the finest artisanal cheeses the Hudson Valley has to offer, is tall, dark, mysterious, and a bit oblivious. Or so she thinks. But that doesn’t stop Natalie from fantasizing about the size of his, ahem, milk can.

Romance is churning, passion is burning, and something incredible is rising to the top. Could it be...love?

Последната промяна е направена от TsvetyGenova на Пон Юли 25, 2016 1:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Писане  TsvetyGenova on Пон Юли 25, 2016 1:43 pm

GoodReads

Neighbor Dearest Like a Star @ heaven

After getting dumped, the last thing I needed was to move next door to someone who reminded me of my ex-boyfriend, Elec.
Damien was a hotter version of my ex.
The neighbor I’d dubbed “Angry Artist” also had two massive dogs that kept me up with their barking.
He wanted nothing to do with me. Or so I thought until one night I heard laughter coming through an apparent hole in my bedroom wall.
Damien had been listening to all of my phone sessions with my therapist.
The sexy artist next door now knew all of my deepest secrets and insecurities.
We got to talking.
He set me straight with tips to get over my breakup.
He became a good friend, but Damien made it clear that he couldn’t be anything more.
Problem was, I was falling hard for him anyway. And as much as he pushed me away, I knew he felt the same…because his heartbeat didn’t lie.
I thought my heart had been broken by Elec, but it was alive and beating harder than ever for Damien.
I just hoped he wouldn’t shatter it for good.

Последната промяна е направена от TsvetyGenova на Пон Юли 25, 2016 1:55 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Писане  TsvetyGenova on Пон Юли 25, 2016 1:45 pm

GoodReads

A Beautiful Funeral (Beautiful #3) Surprised  Не съм очаквала да има още книги..... Suspect

Eleven years to the day after eloping in Vegas with Abby, Special Agent Travis Maddox delivers his own brand of vigilante justice to mob boss Benny Carlisi. Vegas's oldest and most violent crime family is now preparing for vengeance, and the entire Maddox family is a target.

The secret Thomas and Travis have kept for a decade will be revealed to the rest of the family, and for the first time the Maddoxes will be at odds. While none of them are strangers to loss, the family has grown, and the risk is higher than ever. With brothers against brothers and wives taking sides, each member will make a choice—let the fear tear them apart, or make them stronger.

Последната промяна е направена от TsvetyGenova на Пон Юли 25, 2016 1:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път

Писане  TsvetyGenova on Пон Юли 25, 2016 1:47 pm

GoodReads

First Star I See Tonight (Chicago Stars #Cool I love you I love you I love you
Искаммм Razz Razz Razz

Piper Dove is a woman with a dream—to become the best detective in the city of Chicago. First job? Trail former Chicago Stars quarterback, Cooper Graham. Problem? Graham’s spotted her, and he’s not happy.

Which is why a good detective needs to think on her feet. “The fact is...I’m your stalker. Not full-out barmy. Just...mildly unhinged.”

Piper soon finds herself working for Graham himself, although not as the bodyguard he refuses to admit he so desperately needs. Instead, he’s hired her to keep an eye on the employees at his exclusive new nightclub. But Coop’s life might be in danger, and Piper’s determined to protect him, whether he wants it or not. (Hint: Not!) If only she weren’t also dealing with a bevy of Middle Eastern princesses, a Pakistani servant girl yearning for freedom, a teenager who just wants to fit in, and an elderly neighbor demanding Piper find her very dead husband.

And then there’s Cooper Graham himself, a legendary sports hero who always gets what he wants—even if what he wants is a feisty detective hell bent on proving she’s as tough as he is.

From the bustling streets of Chicago to a windswept lighthouse on Lake Superior to the glistening waters of Biscayne Bay, two people who can’t stand to lose will test themselves and each other to discover what matters most.

Брой мнения : 60

Писане  DobiTo on Пон Юли 25, 2016 2:25 pm

оооо и аз харесах презентацията за шефчето perspiration

другите смятам да разгледам довечера Wink

НО Сюзън Елизабет Филипс ми е много голяма любимка, та това ми е фаворита rose Love This Like a Star @ heaven
elinor83
Преводач

Брой мнения : 76

Писане  elinor83 on Пон Юли 25, 2016 3:21 pm

Тя шефа знае как да зарибява perspiration

За Джейми Макгуайър и аз не мислех,че ще има нови книги,но мисля,че тази ще и е последна.
Spoiler:
В тази книга,авторката загатва,че някой ще умре.

А за Филипс и на мен ми е фаворит. Добре,че Ибис ще я издадат rose
TsvetyGenova
Admin

Писане  TsvetyGenova on Пон Юли 25, 2016 4:32 pm

elinor83 написа:Тя шефа знае как да зарибява perspiration

За Джейми Макгуайър и аз не мислех,че ще има нови книги,но мисля,че тази ще и е последна.
Spoiler:
В тази книга,авторката загатва,че някой ще умре.

А за Филипс и на мен ми е фаворит. Добре,че Ибис ще я издадат rose

Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised What? What? What? What?

Писане  BookJunkie on Пон Юли 25, 2016 9:48 pm

aiseldzhurova написа:Книгата е интересна, но като сюжет няма кой знае какво различно от останалите книги с "шефа и асистентката" примерно. Чете се на един дъх иначе, интересна е и на моменти ме развълнува доста.. Заслужава си да се прочете.. Wink

А заслужава ли си да я преведеш? Shy What?

mi666i

Брой мнения : 9

Писане  mi666i on Пон Юли 25, 2016 10:52 pm

Neighbor Dearest - ооооо супер, нямам търпение да я прочета. Челси заслужава също щастлив финал, след като Елек я изостави заради Грета. Smile

A Beautiful Funeral (Beautiful #3) - ох, харесвам книгите на Джейми, обаче заглавието ме плаши.  Shocked  Дано нищо лошо не се случи със братята Мадокс.

First Star I See Tonight - Сюзън си е Сюзън, каквото и да издаде знам, че ще ми хареса и определено ще се чете. Razz

Bossman -  Like a Star @ heaven  I love you   inlove   Love This ...ами определено ще й хвърля едно оче.  Shy
TsvetyGenova
Admin

Писане  TsvetyGenova on Пон Юли 25, 2016 11:49 pm

mi666i написа:
A Beautiful Funeral (Beautiful #3) - ох, харесвам книгите на Джейми, обаче заглавието ме плаши.  Shocked  Дано нищо лошо не се случи със братята Мадокс.

Ще чакам някой да я прочете. Suspect Suspect  Хич няма да си развалям удоволствието от хубавата поредица с ненужна смърт. Nooo Nooo Nooo Искам да си я помня хубава I love you

Писане  BookJunkie on Сря Юли 27, 2016 2:23 pm

Малки черни рокли & Малки бели лъжи

Харпър Андерсън винаги е вярвала, че принадлежи на място по-луксозно от скучното предградие в Северна Калифорния. Все пак, колко водни поло мача и тъпи партита в задният двор на Боби МакКитрик може да понесе едно момиче? Затова Харпър е на върха на щастието, когато печели стаж в елитното тийн списание "Шифт" като блогър, който да ръководи рубриката за срещи. Да прекара лятото в Ню Йорк, сбъдвайки мечтата си да стане писател? Харпър е повече от готова за това.
НО има един малък, дребен, нищожен проблем - Харпър няма много, или всъщност какъвто и да е, опит в срещите. Всъщност, може малко да е послъгала, приписвайки си любовният живот на най-добрата си приятелка като неин, в молбата си за кандидатстване в "Шифт". Но може да се научи в процеса на работа...нали?

От неловките срещи със сладкият й съсед, който разхожда кучета до плашещите сблъсъци с новият й луд редактор, от откриване на галерия в Бруклин до уикенди в Хемптънс, Харпър разбира какво ще й коства да успее в Големият град.
aiseldzhurova
Преводач

Брой мнения : 7
Местожителство : Кричим

Писане  aiseldzhurova on Сря Юли 27, 2016 3:53 pm

BookJunkie написа:
aiseldzhurova написа:Книгата е интересна, но като сюжет няма кой знае какво различно от останалите книги с "шефа и асистентката" примерно. Чете се на един дъх иначе, интересна е и на моменти ме развълнува доста.. Заслужава си да се прочете.. Wink

А заслужава ли си да я преведеш? Shy What?

Еми честно да ти кажа има по-хубави,които си заслужават превода.. Тази не е нищо непрочетено досега..
mirela.iliyanova

Брой мнения : 16
Местожителство : гр.Добрич

Писане  mirela.iliyanova on Сря Юли 27, 2016 4:08 pm

A Beautiful Funeral (Beautiful #3) и аз не съм очаквала да има още..... Самата поредица много ми хареса и ще чакам с нетърпение да прочета и следващата и се надявам да не пострадва никой от братята Smile
viki12

Брой мнения : 154

Писане  viki12 on Сря Юли 27, 2016 9:26 pm

Аууу направо не знам коя да си избера. Razz

Sponsored content

Писане  Sponsored content

В момента е: Съб Ное 25, 2017 12:19 am